CENNIK


LEKCJE KITE

Oferujemy kursy kitesurfingu na każdym poziomie zaawansowania. Naszym celem jest zapewnienie w pełni satysfakcjonujących, spersonalizowanych, najwyższej jakości lekcji. Oprócz zajęć indywidualnych oferujemy także efektywy program zajęć grupowych.  Indywidualnym kursantom proponujemy zajęcia 1 na 1, dla grup zajomych, par i rodzin oferujemy program efektywnych zajęć grupowych.

Uczymy w płytkiej, krystalicznie czystej i ciepłej lagunie, przy użyciu przejrzystego i znanego międzynarodowego programu nauczania. Korzystamy z najnowszych latwców Airush, desek Xenon i akcesoriów Mystic. Profesjonalny i doświadczony Instruktor bezpiecznie poprowadzi Cię przez cały program szolenia.

Lekcje są doskonałym połączeniem trzech najważniejszych elementów kitesurfingu - BEZPIECZEŃSTWO + ZABAWA + PROGRES

 

PRYWATNA LEKCJA 1h - 60€

Godzinna lekcja doszkalająca o wybranej tematyce.

PAKIET START 3h 165€ Indywidualnie/ 135€ Semi-private / 120€ Grupowo

Połączenie teorii z praktyką, czyli wszystko co potrzebne by zacząć przygodę z kitesurfingiem:

Bezpieczeństwo – Dobór i omówienie sprzętu, przygotowanie sprzętu, systemy bezpieczeństwa, zasady bezpiecznego korzystania z akwenu, bezpieczne kierunki wiatru. Sterowanie małym latawcem treningowym w obrębie okna wiatrowego, zasady sterowania latawcem czterolinkowym z depowerem, startowanie i lądowanie latawca Kontrola latawca czterolinkowego z depowerem na lądzie i w wodzie, restart latawca z wody, self-rescue

PAKIET ZAAWANSOWANY 3h - 165€ Indywidualnie / 135€ Semi-private / 120€ Grupowo

Szkolenie dzięki któremu staniesz na desce i zaczniesz pływać !

Samodzielna kontrola mocy latawca, kontrolowane generowanie mocy latawcem Bodydragi downwind - ślizganie się po wodzie ciałem używając mocy latawca, bodydragi upwind - wykorzystanie mocy latawca do ruchu ciałem pod wiatr, bodydragi z deską Teoria startu z deską, Pierwsze starty na desce, Pierwsze ślizgi

PAKIET SAMODZIELNY 3h - 165€ Indywidualnie / 135 € Semi-private / 120 € Grupowo

Szkolenie dzięki któremu zaczniesz pływać na wiatr – ostrzyć, nauczysz się zwrotów, pływania na switchu oraz podstawowej techniki skoków.

Teoria pływania na wiatr, korekcja pozycji na desce, efektywne wykorzystywanie mocy latawca, poprawne pozycjonowanie latawca w oknie wiatrowym Praca ciała na desce, podstawowe zwroty, podstawy pływania na switchu – toeside, teoria skoków, pierwsze samodzielne skoki.

   

PAKIET KITE & BOARD 6h 

315€ Indywidualnie / 270€ Semi-private / 210€ Grupowo

Pakiet, który łączy w sobie lekcje dla początkujących i zaawansowanych. Dwa pakiety w jednym. Wszystko czego potrzebujesz żeby popłynąć na desce i poczuć klimat kitesurfingu!

   

PEŁNY PAKIET Love it, Live it, KITE IT!  9h   

450€ Indywidualnie / 360€ Semi-private/ 270€ Grupowo

Kompleksowy kurs, łączący w sobie wszystkie poszczególne pakiety. Wszystko czego potrzebujesz, aby w pełni stać się kitesurferem ! Od sterowania latawcem, przez bodydragi i pierwsze ślizgi na desce, aż po kontrolowane zwroty i pierwsze skoki.

   

PRO FREESTYLE/WAVE  2h

 110€ Nasz sprzęt / 80€ Sprzęt klienta

Dla zaawansowanych kitesurferów, chcących nauczyć się nowych tricków freestyle lub pływania na falach na desce kierunkowej. Zajęcia praktyczne oldschool w haku, triki unhooked oraz poprawne pływanie na desce kierunkowej strapless.

 

PAKIET REFRESHER - 2h  

100€ Nasz sprzęt / 60€ Sprzęt klienta

Dla zaawansowanych kitesurferów, którzy pływają samodzielnie i chcieliby doszlifować umiejętności przed wypożyczaniem sprzętu. Modelowanie sylwetki, korekcja błędów i asekuracja na akwenie.

WYPOŻYCZENIA

Doświadczonym i samodzielnym kitesurferom oferujemy wypożyczanie sprzętu. Najnowsze latawce  AIRUSH, deski XENON, akcesoria Mystic. latawce Airush: DNA, Lithium, UNION, rozmiary od 6 do 14m deski Xenon: Laluz, Rayo, Eho rozmiary od 132 do 145  i waveboard

One Session ~3h Cały dzień 6h
LATAWIEC 30€ 50€
DESKA 20€ 30€
TRAPEZ 10€ 15€
PEŁNY ZESTAW 50€ 70€

* Wypożyczenia możliwe tylko dla osób posiadających umiejętności IKO3

DESKA 1 Sesja dziennie / Całe dnie KITE 1 Sesja dziennie / Całe dnie PEŁEN ZESTAW 1 Sesja dziennie / Całe dnie
7 DAYS * 20% 0ff 110€  /  165€ 165€  /  280€ 280€  / 390€
10 DAYS * 25% Off 150€  / 225€ 225€  / 375€ 375€  / 525€
14 DAYS *30% Off 200€  / 300€ 300€  / 500€ 500€  / 700€

[/su_table] * Wypożyczenia możliwe tylko dla osób posiadających umiejętności IKO3 ** Długoterminowe wypożyczenia akcesoriów ustalane indywidualnie.

PRZECHOWALNIA

Jeśli Twój hotel znajduje się poza Paje, dojeżdżasz do nas transferem lub po prostu nie lubisz nosić sprzętu na plażę, nasz storage jest wystarczająco przestronny aby zmieścić cały twój sprzęt kajtowy, gwarantujemy bezpieczeństwo i ochronę 24/7.

Tydzień przechowania  1 Kite BOX - 20€